Система контролю і управління доступом

Система контролю доступу (СКД) ефективно контролює доступ до окремих кімнат та зон. Завдяки йому доступ до закладу мають лише уповноважені особи, які можуть переміщатися по ньому за допомогою персональних ідентифікаторів. Щоб СКД виконувала свої функції належним чином, система повинна працювати бездоганно.

Найважливішою перевагою встановлення системи контролю доступу є підвищення рівня безпеки людей та майна. Цей захист приносить помітні фінансові вигоди, оскільки СКД знижує ризик крадіжки, вандалізму чи крадіжки зі зломом.

Найпростіша система контролю доступа – це один контролер, що працює автономно. Він дає практично необмежені можливості. Такі як контроль входу до офісу або ведення обліку робочого часу (співпраця із системами оплати праці та HR). Можна розширити за допомогою інших елементів, таких як відеоспостереження , система пожежогасіння. Завдяки чому буде отримана вдосконалена система безпеки.

Що таке СКУД?

Завдяки системі контролю доступа здійснюється постійний контроль за тим, хто і як рухається по об’єкту. В разі надзвичайної ситуації або тривоги можна евакуювати людей ефективніше, не кажучи вже про те, що набагато легше розпізнати небажані події та запустити відповідні процедури.

Ми детальніше описали, що таке СКУД, у попередній публікації: Система контролю і управління доступом.

10 помилок, які можна допустити під час встановлення СКУД

Більшість помилок допускається на етапі планування системи. Система повинна складатися з елементів контролю, блокувальних пристроїв (електромагнітних замків або електричних засувок, турнікетів, шлагбаумів) та програмного забезпечення. Безпека всієї системи та ефективність роботи залежать від їх правильного вибору, компонування та монтажу.

Система контролю доступа

Помилки під час встановлення СКУД:

  1. Відсутність або неправильні підібрани елементи системи при проектуванні. Що згодом впливає на ефективність системи та можливість її поломки.
  2. Неправильний вибір запірних елементів, які можуть не виконати своє завдання та полегшити доступ сторонніх осіб.
  3. Економія на додаткових елементах, тому ви не можете використовувати всі можливості системи.
  4. Несправна проводка, що дозволяє обійти захист. Кабелі повинні бути захищенними та надійно прихованими.
  5. Неточне або неправильне складання запірних елементів, тому двері не блокуються автоматично.
  6. Немає безперебійного живлення системи (пункт №3).
  7. Відсутність відповідної інтеграції з іншими системами (сигналізація, протипожежна охорона).
  8. Неможливість керувати системою, зокрема правами користувачів за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення.
  9. Немає відповідних правил доступа, тому система перестає виконувати своє завдання.
  10. Використання рішень, що запобігають розширенню системи в майбутньому.

Які витрати на проектування системи контролю доступа?

Прайс-лист на встановлення системи контролю доступа залежить від кількості її елементів та проекту. Вартість включає встановлення системи, розраховану для кожного пристрою, вартість кабелів, налагодження програмного забезпечення та вартість навчання працівників.

Ми рекомендуємо довірити встановлення СКУД професіоналам, лише тоді ви отримаєте ефективну, безвідмовну та цілодобову систему, яка виконає своє завдання.

Ми рекомендуємо Вас зв’язатися з ACCESS Dnipro – ми будемо раді допомогти Вам обрати найкраще рішення та здійснити професійний монтаж.