Локальна мережа передачі данних

Структурована кабельна мережа - це найсучасніша комп’ютерна система взаємозв’язку. Основним пасивним елементом структурованого середовища передачі данних - це кабель. Кабель впливає на роботу всієї мережі, визначає швидкість передачі даних та цілісність пакетів переданих даних.

Більшість мереж реалізуються за допомогою технології Ethernet із структурованим кабелем (кабель із витої пари). Наразі найбільше застосовують кабель категорії CAT 5e та CAT 6. Іноді, наприклад, для покриття відстані більше 100 м між будівлями, використовують оптоволокно.

Іншим варіантом підключення до мережі є використання передачі через Wi-Fi або використання WI-FI для підключення кінцевих пристроїв, таких як ноутбуки, планшети, мобільні пристрої тощо.

Ми, ACCESS Dnipro, пропонуємо всі послуги, пов'язані з проектуванням, установкою та експлуатацією мереж передачі даних, та подальшими технічним обслуговуванням.

Усі встановлені нами мережі проходять остаточне вимірювання та сертифікацію всієї системи каліброваними вимірювальними приладами, призначеними для цієї мети.

Що ми можемо зробити для Вас

  • Ми розробимо та реалізуємо технічне завдання для побудови Вашої локальної мережі передачі даних.
  • Ми перевіримо стан Вашої існуючої мережі передачі даних та запропонуємо можливе оновлення.
  • Добре зроблена кабельна мережа та відповідні пасивні елементи мережі передачі даних (кабелі (мідні та оптичні), пігтейли, вилки, розетки, патч-панелі, кабельні лотки, монтажні шафи та стійки, телекомунікаційні шафи і т.д.) є основою для швидкої передачі даних.
  • Ми обговоримо з вашим провайдером Ваші конкретні потреби та придатність системи для підключення до глобальної мережі передачі даних.
  • Ми встановимо обладнання для безперебійної роботи мережі передачі даних та мережевих пристроїв.

Наше уявлення про ідеальну зроблену роботу

Якщо ми плануємо кабельну систему, то необхідно враховувати очікувані потреби в перспективі на 15-20 років. Такий термін служби повинен бути врахований у випадку структурованих кабельних мереж (СКМ). Ніхто не хоче демонтувати існуючі кабелі після 5 років експлуатації та вкладати не тільки гроші, але й час на створення нових кабельних мереж. Потрібно підтримувати найсучасніші технології, такі як Gigabit Ethernet, 10Gigabit Ethernet, живлення через Ethernet POE або POE+. Дедалі частіше говорять про інші технології, що використовують СКМ для комунікаційних та енергетичних цілей. Інтелектуальні системи освітлення будівель та промислових залів, джерела живлення робочої станції, енергоефективний Ethernet і т.д.

Рішення підібране спеціально для Вас

Чи є у вас якісь конкретні вимоги в галузі системи передачі даних, вимоги до прокладки кабелю, Wi-Fi або підключення до Інтернету? Не соромтеся звертатися до нас.

Звісно, ми також забезпечимо монтаж та подальше обслуговування. Ми розробимо рішення, яке повністю Вас влаштує. Не соромтеся зв’язуватися з нами для отримання додаткової інформації.