Що таке система відеоспостереження?

Системи відеоспостереження є одним з найбільш швидкозростаючих методів забезпечення безпеки. Використовуються для спостереження за майном та людьми, надають профілактичний ефект для попередження злочинів та допомагають розкрити злочини. Камери відеоспостереження за допомогою кабелю (або по бездротовій мережі) передають зображення на записний пристрій (NVR), де потім можна відтворити необхідний запис.

Якщо ви не хочете турбуватися про вивчення параметрів та вибір моделей, зв'яжіться з нами, ми будемо раді підготувати для вас сучасну систему відеоспостереження відповідно до ваших вимог. Ми надаємо тільки надійну продукцію перевірених брендів.

Чому саме система відеоспостереження?

Сьогодні безпека та захист власності дуже важливі питання, набагато більш, ніж раніше. Система відеоспостереження - це простий інструмент, за допомогою якого ви можете захищати і контролювати своє майно. Найбільш ідеальним варіантом є поєднання охоронної сигналізації та відеоспостереження.

Запис із камер може суттєво допомогти охоронній службі або поліції зловити винуватців злочину, або навіть виявити та засудити нечесних працівників.

Ви можете легко відстежувати камери віддалено через мережу Інтернет на смартфоні, планшеті чи комп’ютері.

Доступ до системи захищений паролем від несанкціонованого використання, як через Інтернет, так і локально. Системи відеоспостереження можуть надсилати сигнал тривоги (надіслати електронне повідомлення, смс, ввімкнути сирену при використанні з охоронною сигналізацією тощо) при виявленні руху в заданій зоні виявлення.

Найважливішою частиною системи відеоспостереження є камери. Сьогодні встановлюються лише кольорові камери різного дизайну, такі як водонепроникні, з дистанційним керуванням та масштабуванням.

 

Які переваги системи відеоспостереження?

 • Захист майна та безпека людей.
 • Встановлення однієї лише камера перешкоджатиме великій кількості потенційних злочинців від можливості скоєння злочину.
 • Повний огляд того, хто пересувається у вашій будівлі або вашій компанії.
 • Відеозаписи можна передавати через мобільну мережу, локальну мережу або Інтернет. Таким чином можна подивитись квартиру чи будинок, якщо ви відпочиваєте, через Інтернет за допомогою мобільного телефону.
 • Мінімальні експлуатаційні витрати.
 • Доступність.

Аналогові чи IP-камери?

Переважна більшість нових систем відеоспостереження побудовані на так званих IP-камерах . Це камери, в яких оцифровується відеосигнал, який передається через комп’ютерні мережі на основі протоколу TCP/IP. Вони мають переваги перед аналоговими камерами. Перш за все, це можливість передачі більших потоків даних, а отже, і більш висока роздільна здатність зображення камери. Зв'язок між пристроєм запису (NVR або сервер) та камерами є двостороннім, що дозволяє керувати камерами та виконувати відеоаналіз на зображенні.

Систему камер відеоспостереження, засновану на технології IP, легше розширити та контролювати . З точки зору управління, важливим фактором є можливість віддаленого доступу до зображення та налаштування камер через комп’ютерну мережу. Однією з найважливіших переваг IP-камер є можливість відеоаналізу, який відбувається безпосередньо в камері або в записуючому пристрої. Збільшення продуктивності процесорів камери дозволяє їм проводити дедалі вдосконаленні аналізи без необхідності використання сервера.

В основному, єдиним недоліком IP-камер залишається їх ціна. Незначним обмеженням може бути взаємна сумісність між записуючими пристроями та IP-камерою, тоді доцільно вибрати рішення від одного виробника. Системи IP-камер також несуть більші витрати на придбання. 

Системи HD (HD-TVI, HD-CVI, AHD, аналогові)

Системи HD з технологіями HD-TVI, HD-CVI, AHD є спадкоємцями старих аналогових технологій з подібним принципом роботи та майже однаковим способом установки. Це передача відеосигналу через коаксіальний кабель або через UTP / FTP за допомогою відеоконвертерів, так званих балунів. Однак великою різницею порівняно зі старим аналогом є якість зображення, відповідно і роздільна здатність, яка наразі доступна від 1 Мпікс роздільної здатності до 8 Мпікс. Перевагою є менші витрати на придбання та доставка майже без затримок.

Основні плюси

 • Роздільна здатність до 8 Мп
 • Низькі витрати на придбання
 • Плавне зображення без затримки
 • Проста установка
 • Можна використовувати існуючі коаксіальні кабелі від старих систем
 • Дешеві в обслуговуванні
 • Стару систему можна замінити без зміни кабелю

Мінуси

 • Обмеження відстані передачі
 • Можливий шум зображення

IP-системи

Технологія IP використовує комп’ютерну (цифрову) мережу для передачі відеопотоку, і кожен пристрій є окремим елементом мережі. Характеризується зображенням із високою роздільною здатністю, яке сьогодні коливається від 2,0 Мпікс (Full HD, 1920 x 1080p). Незначним недоліком може бути дуже мала затримка зображення, трохи дорожча вартість та необхідні знання базової топології мережі LAN та IP-адрес.

Основні плюси

 • Роздільна здатність до 32 Мп
 • Кожна камера - це окремий елемент мережі
 • Інтелектуальні аналітичні функції
 • Можливість використання оптичних мереж та wi-fi
 • Цифрова передача без перешкод
 • Можливість віддаленого доступу та управління всіма пристроями
 • Використання джерела живлення PoE одним кабелем локальної мережі
 • Незалежне використання камер з підтримкою SD-карти

Мінуси

 • Трохи вищі витрати на придбання
 • Необхідні базові знання мереж

Вирішити, чи інвестувати в класичну аналогову систему або в сучасну систему IP, у більшості випадків легко.

Простіше кажучи, аналогові камери мають сенс у двох випадках : якщо у вас вже встановлена ​​аналогова система або якщо ви стикаєтесь із різкими бюджетними обмеженнями. В обох випадках необхідно враховувати низьку якість зображення камер та запису.

Якщо потрібна детальність з високою роздільною здатністю (наприклад, для розпізнавання обличчя, автомобільних номерів, відображення деталей на зображенні тощо), аналогова система вимагає використання камери зі спеціальним об'єктивом. Однак це втрачає цінову перевагу аналогових систем.

Якщо відеозапис буде використовуватися для інших цілей, крім відображення та архівування, система IP-камери буде слушним вибором. Це особливо актуально там, де необхідно використовувати широкий спектр аналітичних функцій IP-камер або відображати деталі у стоп-кадрі.

Замовити систему відеоспостереження