Захисти свій будинок, магазин чи офіс

Системи безпеки набагато доступніші, ніж думають люди. Вони порівнянні за ціною, наприклад, зі звичайними електроприладами, що є в кожному побуті. Звичайно, вартість охоронної сигналізації, призначеної для охорони квартири на третьому поверсі в маленькому містечку, та охорони розкішної вілли в Дніпрі буде різною. Проте ця вартість ніщо в порівнянні з завданними збитками злочинців. Ціна варіюється залежно від розміру будівлі, складності установки, а також відповідно до вимог власника. Якщо Ви хочете захистити свою квартиру, будинок або бізнес, ми можемо запропонувати вам індивідуальний підбір обладнання охоронної сигналізації.

На сьогоднішній день охоронні системи безпеки є однією з найбільш часто використовуваних систем захисту будівель, тому вона стає стандартним обладнанням квартири, будинку чи компанії. Основною функцією охоронної сигналізації є захист власності, а також людей. Електронна система безпеки служить не тільки для захисту будівлі від злодіїв, але і від непередбачених подій, таких як пожежа, витоки газу, затоплення, тощо. Системи використовуються у всіх типах будівель, тобто в корпоративних та державних сферах, а також у багатоквартирних або сімейних будинках.

Мозок кожної системи безпеки - це панель управління. Він оцінює всі сигнали від датчиків та контрольних пристроїв і на основі їх аналізу та відповідно до програмування приймає рішення щодо спрацювання сигналізації.

Сучасну охоронну сигналізацію зазвичай розблоковують або за допомогою клавіатури, ввівши кільказначний код доступу, або натиснувши кнопку на пульті дистанційного керування, або за допомогою власного смартфону. Усі варіанти абсолютно безпечні. Можливість введення коду обмежена кількома спробами до того, як пролунає сигнал тривоги. Для управління брелоками використовується так званий "плаваючий код" передачі, що робить його абсолютно неможливим для копіювання. А смартфони вимагають встановлення паролю як на самий пристрій, так і пароль для входу в додаток.

Що відбувається, коли система безпеки видає сигнал тривоги?

  • Пролунає внутрішня сирена. Вона має високий пронизливий звук, і головна мета - стримувати правопорушників та зробити їх розсіяними.
  • Звучить зовнішня сирена. Вона має завдання привернути увагу сусідів або перехожих. Потужна сирена доповнена інтенсивною світловою індикацією. Сирена має бути захищена від несанкціонованих маніпуляцій (відкриття, відривання від стіни тощо), і про всі ці спроби вона негайно повідомляє панель управління.
  • Власникам повідомляється про сигнал тривоги на мобільний телефон. Для цього застосовуються комунікатори, що використовують мережу GSM мобільних операторів або провідну мережу Інтернет. Власник отримує SMS-повідомлення та сигнал тривоги на мобільний телефон. Також Ви можете дистанційно керувати сигналізацією за допомогою мобільного телефону, перевіряти стан та керувати налаштуваннями.
  • Буде викликана допомога охоронної фірми. Прилад передає повідомлення про тривогу на пульт централізованого спостереження (ПЦС), який відправляє найближчий автомобіль групи швидкого реагування (ГШР) на місце події.

Ніколи не намагайтеся затримати злочинця самотужки. Довірте цю справу спеціально підготовленним людям. Бережіть своє життя та здоров'я, воно найцінніше, що у Вас є. 

Класичні дротові чи бездротові системи безпеки?

Цей вибір ми залишаєм за Вами. З нашого боку ми можемо розповісти про переваги та недоліки систем.

Класичні дротові системи охоронної сигналізації позв’язані між собою сигнальними кабелями, що передають живлення до датчиків та всю інформацію. Бездротові системи безпеки передають інформації між собою по радіочастотах, а датчики живляться від акумуляторів чи батарейок.

Які основні переваги дротової охоронної сигналізації?

Класичні системи, як правило, дешевші за бездротові (але монтаж кабелів та підключення сповіщувачів тут дорожче), і зазвичай можна поєднати компоненти від декількох різних виробників в одній системі. Не потрібно міняти батареї в датчиках, але необхідно проводити профілактичні огляди системи безпеки.

Які основні переваги бездротових охоронних систем?

Сама установка дуже чиста (з мінімумом свердління стін) та швидка (і, отже, дешева). Інтер’єр не порушується монтажними коробами. Охоронна системи дуже легко розширюються за допомогою інших елементів. Якщо Ви робите перестановку мебелі, то Ви зможете легко перенести бездротовий пристрій в інше зручне місце. Навіть якщо Ви переїдете, Ви можете легко взяти з собою охоронну систему.

З чого складається охоронна сигналізація

Централь

Панель управління - це «мозок» усієї системи безпеки, яка підключена до окремих елементів, таких як датчики руху, клавіатура, сирена тощо. Панель управління оснащена бездротовим GSM-комунікатором для передачі сигналу тривоги або сигнал відхилення від нормального стану системи безпеки до ПЦС (Пульт Централізованого Спостереження) та до мобільних пристроїв. Панель управління оснащена резервною батареєю, яка служить резервним джерелом у випадку відключення електроживлення. Ця батарея здатна живити всю систему безпеки, включаючи всі елементи безпеки, від 7 до 24 годин у разі відключення електроживлення. Пульт управління слід встановлювати в безпечному місці в будівлі, наприклад, у технічному приміщенні.

Прилад приймально-контрольний «Лунь-25К»

Ajax Hub

Інтелектуальна централь Hub

Лунь 11

Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний «Лунь-11»

Детектори активності та інші детектори вторгнень

Вони є важливим елементом охоронної сигналізації. Детектори - це елементи системи, які розташовані на об'єкті спостереження і мають завдання реагувати (активуватись) у разі вторгнення (відкриття, руху, розбиття скла, руйнування стіни тощо), передаючи цю інформацію на панель управління, яка потім її обробляє . Ми поділяємо детектори на внутрішні та зовнішні. Найчастіше використовувані елементи в системі безпеки - це датчики руху, сигналізатор магнітоконтактний (СМК), що розмикається, датчик розбиття скла, детектор пожежі, газовий детектор та інфрачервоні бар'єри, датчики затоплення.

 

охранные датчики

Пристрій вводу

Клавіатура використовується для управління (постановка під охорону та зняття з охорони) та інформування про стан охоронної сигналізації, або для базового програмування панелі управління. Клавіатура оснащена пристроєм зчитування смарт-карт. Для авторизації використовується код, смарт-карта або пульт дистанційного керування.

Лінд-9м3

Пристрій індикації і управління «Лінд-9м3»

KeyPad

Бездротова сенсорна клавіатура KeyPad

СА-10 КLED

Клавіатура Satel СА-10 КLED

Сирена

Сирена активується пультом управління у випадку тривоги і призначена для попередження оточуючих про вторгнення звуком високої інтенсивності. Вона оснащенна світловою індикацією, яка додатково привертає увагу. Ми поділяємо їх відповідно до їх використання на внутрішні та зовнішні.

HomeSiren

Бездротова домашня сирена HomeSiren

StreetSiren

Бездротова вулична сирена StreetSiren

Сирена світлозвукова LD-95

Замовити монтаж охоронної сигналізації