ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Встановлена система відеоспостереження допоможе не тільки в візуальному контролі за територією, житлом або спорудою, але і допоможе запобігти проникненню, якщо здійснюється професійний моніторинг на об’єкті, Також, ви зможете залучити зловмисників до відповідальності завдяки відеофіксації події, якщо проникнення таки виникло.

Будь-який об’єкт, який потребує охорони – це об’єкт з матеріальними цінностями. І немає важливості яка їх цінність – це може бути невеликий гараж, або територія під забудову, або склад ТМЦ підприємства. Охорону об’єкта завжди краще робити в комплексі, навіть якщо Ви на 100% впевнені в охоронцях на території.

Сучасні СКУД дозволяють проводити ефективний моніторинг і управління рухом людей в районі підприємства, установи або в будівлях, шляхом використання сучасних інформаційних підсистем і устаткування. Використовуються для управління електромагнітними й електричними замками, турнікетами та шлагбаумами, і т.д.

Система оповіщення є однією з основних систем захисту населення від надзвичайних ситуацій. Основною метою створення системи оповіщення є миттєве інформування відвідувачів та персоналу об’єкту про виниклу надзвичайну ситуацію техногенного чи природного характеру та організація евакуації людей оптимальними шляхами.

ACCESS.DP.UA

Локальна комп’ютерна мережа створюється для об’єднання в робочі групи до декількох десятків, сотень комп’ютерів в рамках однієї, двох або кількох організацій. Мережу часто використовується в офісах, а плюси її в тому, що існує одна система для всіх додатків і програм, документи доступні всім і відразу.

Перш за все, це засіб забезпечення безпеки. Пристрій запобігає від проникнення сторонніх осіб на територію приватного володіння або в парадну багатоповерхового будинку. За допомогою відеодомофона Ви зможете проаналізувати ситуацію перед будинком або квартирою, якщо ви живете не в самому благонадійних районі.

intercom in