Покинуті будівлі, будівельні майданчики, а також промислові райони можуть використовувати нові інтелектуальні технології, засновані на дистанційному спостереженні. На відміну від фізичної охорони, так звана служба “пульт централізованого відеоспостереження” (скорочено ПЦВC) бачить кожен куточок охороняємої зони, коли це потрібно. Як працює такий віддалений моніторинг?

Ви в сірому балахоні, ми вас бачимо! Негайно виходьте з приміщення! »- звучить із рупора біля IP-камер. Працівник пульта відеонагляду (ПВН) щойно спіймав зловмисника в охороняємій промисловій зоні. Незважаючи на те, що будівля знаходиться в багатьох кілометрах від диспетчерської, оператор отримав повідомлення про порушення охороняємої зони, монітор показував зловмисника. Якщо цього недостатньо, щоб прогнати злодія – хоча пряме стримування, зазвичай, гарантоване – Ви може направити на місце події группу швидкого реагування (ГШР) або поліцію.

Віддалений нагляд, патрулювання та управління доступом

Система базується на поєднанні:  сучасних технологій спостереження: інтелектуальних IP-камер, IP-колонок та інших датчиків, таких як охоронна сигналізація. Інші системи також можуть бути інтегровані в послугу пульт централізованого відеоспостереження відповідно до вимог замовника, такі як управління воротами чи шлагбаумом. Керівник штату може навіть використовувати камери, щоб візуально перевірити, чи новоприйнята особа робить те, що потрібно. Можливості нескінченні і завжди залежать від конкретного завдання.

Чому дистанційне відеоспостереження спостереження?

Зупинимось на конкретних перевагах віддаленого спостереження за допомогою служби ПЦВC порівняно з класичною охороною . Охоронець ходить по комплексу, в ідеалі навіть два охоронця, але в даний час знаходиться лише в одному місці в приміщенні. У випадку з великими об’єктами, потенційні злодії можуть легко виявити його місцезнаходження, та робити свої брудні справи. Ціна такої робочої сили порівняно висока, тому, що вона працює кожен день, включаючи святкові та вихідні дні.

Відповідальність за спостереження території переходить до сучасних технологій відеокамер (або інших датчиків), які оснащені аналітикою для виявлення інцидентів, перетин периметра тощо. Потім камера повідомляє диспетчерський центр про те, що в районі відбувається щось незвичне. На відміну від охоронця, техніка не страждає від втоми, не має перерв та не спить на робочому місці.

План надзвичайних ситуацій відповідно до ваших потреб

У разі інциденту оператор ПЦВC дотримується точно заданого плану дій, який узгоджується заздалегідь, виходячи з потреб замовника. У ньому детально зазначено, як слід робити диспетчерському центру у випадку тривоги, чи слід викликати аварійний підрозділ (ГШР) чи поліцію, та інші важливі деталі окремих сценаріїв.

Ви заощадите витрати та робочу силу

Коротше кажучи, це комплексне, масштабоване, і перш за все економічно ефективне рішення, яке економить робочу силу. Тенденція заміни людей камерами має явний позитивний ефект. Мета полягає не в тому, щоб повністю замінити людей, а в тому щоб використовувати їхні здібності краще, ніж просто обійти вдоль паркану. ПЦВC обробляє данні набагато краще, ефективніше та за кілька кліків.

ПЦВС це саме те, що ви шукаєте? Ми з радістю підготуємо для Вас індивідуальне рішення та пропозицію. Все, що вам потрібно зробити, це написати нам, використовуючи контактну форму нижче, і ми зв’яжемося з вами якомога швидше.