ОБСТЕЖЕННЯ ОБ'ЄКТА

Під обстеженням мається на увазі огляд об'єкта в комплексі, де в планах буде відбуватися проведення монтажних робіт, з ознайомленням і ретельним вивченням технічних документів майбутніх робіт, а також з документацією вже існуючих систем.

Обстеження - це перший крок для початку виконання будь-яких видів робіт слаботочних систем, як проектування так і просто монтаж. Процес обстеження відбувається в кілька етапів і з деякою послідовністю:

 1. Запит замовника на виїзд фахівця;
 2. Спеціаліст виїжджає на об'єкт, де, разом із замовником, і проводить огляд, уточнює вимоги і побажання самого замовника;
 3. Проводиться вивчення діючої системи (система відеоспостереження, охоронна сигналізація, система контролю доступу, система оповіщення, локальні комп'ютерні мережі) - якщо на об'єкті вже є діюча система (наявність планів і схем допоможе скоротити час обстеження, а також терміни, як на саме проектування системи, так і скоротити час на сам монтаж). Якщо така система є - в обов'язковому порядку проводиться аналіз на її працездатність, звіряється на скільки схеми збігаються з встановленим, за фактом, обладнанням, визначають максимальні можливості і недоліки, оцінюється можливість модернізації системи під потреби замовника;
 4. Проводиться оцінка можливості монтажу нової системи і всі, можливі, труднощі, які можуть виникнути. Спеціаліст вивчить об'єкт на фізичну можливості її створення, а саме:
  • аналіз і вивчення розташування об'єкта - потрібно проаналізувати на наявність всіх можливих фізичних перешкод, які так чи інакше завадять повноцінній роботі обладнання. Це можуть бути перестінки, забудови, дерева або кущі, якщо планується замовити відеоспостереження або охорона периметра будинку, це можливі ЛЕП уздовж території і багато іншого;
  • вивчення фізичних характеристик об'єкта - огляд як зовні так і всередині, найкраще робити з планом або схемою (нехай навіть написаний від руки замовника). Також, сильно знадобляться електричні схеми будівлі, план пожежної евакуації, план місцевості, тощо. Спираючись на плани, на візуальне обстеження і пояснення замовника, фахівець робить висновки про можливість і варіантах проведення монтажу. Варіанти обов'язково погоджують із замовником з підписом на схемі-чернетці.
 5. Робляться попередні висновки про результати обстеження, а саме:
  • можливість проведення робіт;
  • можливість оновлення системи і самі варіанти оновлення;
  • варіанти здійснення робіт;
  • приблизна вартість і терміни.

(Точну вартість і терміни виконання робіт вам зможуть надати лише після затвердження технічного завдання з замовником і по закінченню складання кошторису)

Ви можете замовити виїзд фахівця на об'єкт в місті Дніпро або Дніпропетровська область за номером телефону, через вкладку "Контакти" або залишити запит на зворотний дзвінок.