ACCESS.DP.UA

Встановлення систем безпеки на базі відеоспостереження стає все більш поширеним стандартом. Деякі люди вирішують встановити систему самостійно, тим самим піддаючись серйозним помилкам, а це означає, що вони отримують гірші параметри спостереження та передачу даних.

Видеонаблюдение заказать

Помилки, допущені під час встановлення відеоспостереження, можуть призвести до неправильної роботи системи, а зображення буде такої низької якості, що неможливо буде ідентифікувати особу чи подію на записі.

Помилки в установці системи відеоспостереження та способи їх усунення

Неправильний вибір компонентів установки

В Інтернеті ви можете знайти безліч наборів відеоспостереження “зроби сам”, але вони часто містять пристрої, які не працюють разом. В результаті або отримуєте повністю недіючу система, або вона настільки неефективна, що не виконує своєї функції. Найкраще купувати набори в спеціалізованих магазинах, або краще запросити рекомендації щодо товару.

Помилки монтажа

Вчинення навіть простих помилок при монтажі може призвести до спалення елементів установки. Або погано встановлена система відеоспостереження не працюватиме належним чином. Рішення полягає в наймі професійних майстрів, які знають, як найкраще провести монтаж, щоб не порушити структуру системи.

Неправильний ракурс для камери

Неправильно розташовані камери можуть не захоплювати всю кімнату чи площу, а ще утворюють сліпі зони. Залежно від умов та ефективності, яких ви хочете досягти, слід використовувати різні камери. Тому найкраще довірити це питання спеціалісту, який проведе необхідний аналіз та вибір обладнання.

Видеонаблюдение Каменское

Неправильне розташування камер

Найкраще розташування камери – під дахом/стелею направлені вниз. Це дозволяє уникнути відбиття сонячного світла, а також помутніння та спотворень через лінзи. Крім того, слід розташовувати в місці, де буде захищено від несприятливих погодних умов, таких як шторми.

Надто кволі кріплення камери

Камера відеоспостереження легка і тому часто встановлюється на досить вільних кріпильних елементах. Тим часом камеру слід міцно закріпити на стіні дюбелями, або анкером, якшо це роботизована камера. А стіну для монтажу варто обирати бажано з цементу або цегли.

видеонаблюдение своими руками

Поза зоною досяжності

У випадку домашньої бездротової камери переконайтесь, що вона не розміщена на межі діапазону сигналу. В іншому випадку вам знадобиться камера із більшим діапазоном сигналу завдяки виносній антені або дротова камера.

Зображення догори ногами

Часто, після завершення монтажу виявляється, що одна з камер перевернута догори дном. Тоді достатньо обертати зображення в програмному забезпеченні. Однак перед монтажем найкраще позначити верхню частину камери олівцем або маркером.

Видеонаблюдение АКСЕС Днепр

Забули про джерела живлення

Кожна камера потребує джерела живлення, особливо бездротові. Деякі камери працюють від акумуляторів, деякі вимагають живлення та постійного підключення до мережі. Перевага бездротових камер полягає в тому, що вони працюють навіть у випадку відключення електроживлення. Просто не забувайте про заміну батарей та аккумуляторів.

Системні інтеграції

Система відеоспостереження може бути інтегрована з системою сигналізації. Завдяки цьому немає необхідності в постійному нагляді за камерами, оскільки при виявленні руху в камері спрацьовує сигнал тривоги, і вона повідомить відповідні служби.

Видеонаблюдение на телефоне

Кібербезпека

Кожна система піддається злому ззовні, тому бездротова мережа відеоспостереження повинна бути захищена паролем, про що, на жаль, часто забувають.

Чому для встановлення відеоспостереження варто найняти професійну компанію?

Усіх вищезазначених проблем можна уникнути, використовуючи професійну компанію, яка щодня займається впровадженням систем відеоспостереження.

Однією з тих компаній, яка виконає для вас монтаж систем відеоспостереження, є ACCESS Dnipro. Монтаж системи відеоспостереження у місті Дніпро та Кам’янське.

Тільки таким чином ви захистите себе від зайвих витрат і гарантуєте, що вся система буде працювати належним чином і буде захищена від хакерських атак.

АКСЕС Дніпро