ГЕНЕРАТОР ТУМАНА

Припустимо, що злодій вривається у магазин / офіс / квартиру. Як правило, система сигналізації активуються тоді , коли активується сигнал тривоги і повідомляються відповідні служби.

Що далі? Протягом наступних кількох чи десятків хвилин, в основному, нічого. У той час, коли відповідальні особи повідомляють відповідні служби, і вони вже їдуть до місця події, злодій може безкарно нишпорити по приміщеннях. Він краде цінні речі, і його наступним кроком є ​​втеча з місця злочину. Подальший звіт у поліцію, слідство тощо.

Черговий сценарій проникнення

У той самий магазин / офіс / квартиру злодій вривається. Сигналізація спрацьовує і раптом злодія щось зупиняє. Він втрачає видимість, не знає, що відбувається. За кілька секунд після його проникнення із генераторів виходить захисний туман, через який грабіжник втрачає орієнтацію.

Він перестає бачити щось далі 10 см. Він втрачає орієнтацію і змушений шукати вихід. Це заважає йому знаходити цінні предмети. Йому залишається лише втекти з місця злочину без очікуваної здобичі.

Розміри приміщення та встановлення генераторів туману

Генератори туману можна використовувати в офісах, магазинах, складах, квартирах та приватних будинках, державних закладах. Розмір кімнати не має значення. Відповідний генератор вибирається залежно від розміру будівлі.

Гнучкі рішення

Система захисного туману встановлюється непомітно. Поєднуючись із навколишнім середовищем приміщення. Завдяки цьому ніхто не дізнається, що у вас є така система.

Переваги захисного генератора туману

  • Ефективність – захисні генератори туману не дають злодію потрапити назовні.
  • Негайна дія – система туману, інтегрована з сигналізацією, спрацьовує протягом декількох секунд після входу злодія.
  • Гарантія безпеки – туман не шкідливий для вашого здоров’я та пристроїв.
  • Непомітність – генератор туману можна встановити поза полем зору.
  • Спокій – ви можете бути впевнені, що у випадку проникнення злодія ви не втратите свої активи.
  • Впевненість – багато державних установ та приватних осіб оснащені цією системою. Їх впевненість є важливим критерієм.

Встановлення генераторів туману за доступною ціною

Сигналізація, доповнена захисним генератором туману, дозволить вам повністю захистити своє майно. Генератор також ефективно захистить ваш бізнес. Якщо ви шукаєте досвідчену компанію, яка виконає збірку захисних генераторів туману за вигідною та доступною ціною – обов’язково зверніться до професіоналів з АКСЕС Дніпро.